Web Tasarımı | Sosyal Medya | Danışmanlık | Fotoğraf | Grafik | Video | Prodüksiyon | Eğitim

Web Sitesi Tasarımı

Sizi iyi analiz eder, beklentilerinizi ve ulaşmak istediğiniz hedefi analiz edip hakete geçeriz.

İşinize ve sektörünüze özel Kolay ve Responsive Web Tasarımı yapıyoruz. Tasarım yapılırken aynı zamanda Fotoğraf çekimleri, Video Çekimleri ve Sosyal Medya Yönetimi konusunda da sizlere destek veriyoruz.

Ancak en önemlisi sizinle Devamlılık esasına dayanan bir süreç öneriyoruz. Web sayfanızın işletilmesi ve diğer destek hizmetlerini de başlangıçta talep etmeniz durumunda size sunuyorz.

Sosyal Medya ve Danışmanlık

Sosyal Medya Pazarlama, işletmenizin çevrimiçi varlığı için önemlidir.

Sosyal Medya Mecraasında Genel Marka Mimarisi Oluşturma, Marka Algısı, Medya Yönetimi, İletişim Stratejileri ve Sosyal Medya Hesap Yönetimi yapıyoruz. Gerçek işinize kanalize olmanızı sağlıyor, Sosyal Medya üzerinde size yol gösteriyoruz.

Sosyal Medya hesaplarınızı ve Web Sayfanızı Görsel Ekibimizle destekliyoruz.Sizin için, Fotoğraf çekimi, Video çekimi, Instagram Reklam Video çekimleri, Google Reklam Çekimleri planlıyor ve gücünüze güç katıyoruz.

Stüdyo İşleri

Fotoğraf Çekimi ve Video Çekimi yapıyor, uygun hangi çekim teknikleri varsa onları sizin için uyguluyoruz.

Ürün Fotoğraf Çekimi, Moda Fotoğraf Çekimi, Katalog Fotoğraf Çekimi, Yemek Fotoğraf Çekimi, Mekan Fotoğraf Çekimi yapıyoruz. Günün şartlarını takip edip, Maksimum fayda için Profesyonel Destek veriyoruz.

Instagram satışlarınız için Dış mekan ve Stüdyo fotoğraf çekimleri organize ediyoruz. Model ve Manken ihtiyaçlarınızı kolayca sizlere en uygun bütçeler ile sunuyoruz.

Yaratıcı ve Geleneksel Grafik İşleri

Sürekli değişen ve Gelişen sektör ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir çok alanda tasarım ve kimlik oluşturma çözümlerini sunuyoruz.

Kreatif ekibimiz, fotoğraf çekimlerinden grafik tasarımlarına kadar butik ajans mantığı ile sizinle direkt olarak ilgilenir ve çözümleri size özel oluşturur. Dijital Medya için, Instagram ve Sosyal medya paylaşımları için size özel şablonlar ve dizaynlar yapıyoruz. Bunlara ek olarak sizin için Mailing tasarımı, slide tasarımı, banner tasarımı ve google adwords banner tasarımı yapıyoruz. Geleneksel Medya için, Katalog tasarımı, broşür tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı yapıyoruz.

Prodüksiyon İşleri

Video tanıtım çekimi, Instagram Reklam Video çekimi, Youtube video çekimi ve  E-ticaret video tanıtım filmleri çekiyoruz.

Yenilikçi teknolojileri yakından tekip ediyor, Dijital Dünya’ya açılan kapınız biz oluyoruz. Yeni jenerasyon tüm medya unsurlarını hesaba katıp çalışmalarımızı sizin için güncel tutmaya özen gösteriyoruz.

2018 itibariyle birçok kuruluş video çekimlerini yaptırmaya yada yenilemeye başlamıştır. Firmanız için Prodüksiyon işleri ile tanıtım fırsatlarınızı kat kat arttırıyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık İşleri

IDIFO kendi konusunda Firmalara ve Şahıslara özel danışmanlık hizmetleri vermekte, aynı zamanda özel kurs ve geziler düzenlemektedir.

Öğrenmenin ve Öğretmenin yaşı yoktur bilinci ile yol alan IDIFO, Kişisel veya Grup Temel Fotoğrafçılık Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti vermektedir. Bünyemizde Temel Fotoğrafçılık, iphoneography ve instagram fotoğrafçılığı kursu eğitimi verilmektedir.

Özel Okullar ve Kolej öğrencileri için Fotoğrafçılık kursu ve Temel eğitimleri vermekteyiz.